You are hereInformace o odboru SPV při TJ Jiskra Otrokovice

Informace o odboru SPV při TJ Jiskra Otrokovice

Náš oddíl TJ Jiskra Otrokovice oddíl SPV, je oddílem skutečně pro všechny. I v letošním školním roce  2021/2022, budou otevřeny cvičební hodiny s rozmanitou náplní, ze kterých si určitě vyberete a to jak pro své děti, tak pro dospělé.  Naši základnu tvoří cvičenci od rodičů a dětí až po seniory. Nejen, že si dobře zacvičíte, uděláte něco pro své zdraví, získáte nové přátele.

Pořádáme různé sportovní a kulturní akce pro širokou veřejnost. Mezi tyto akce patří například sportovní odpoledne, dětský karneval, vánoční předvádvádění. Naše ženy a děti se pravidelně účastní Všesokolských sletů a různých sportovních přehlídek a podniků.

Věříme, že nás svou účastí podpoříte a to jak v hodinách, tak při pořádání akcí.

Kontakt:

TJ Jiskra Otrokovice, z.s.

Sport. areál TJ Jiskra 1297

765 02 Otrokovice