You are hereNovinky / Nácvik hromadné skladby "Mezi hvězdami" na XV.Všesokolský slet 2012

Nácvik hromadné skladby "Mezi hvězdami" na XV.Všesokolský slet 2012

By alena - Posted on 03 Září 2011

Nácvik hromadné skladby "Mezi hvězdami" na XV.Všesokolský slet 2012 se koná v pondělí od 16,30 do 17,30 hod.

Skladba je určena především pro XV.Všesokolský slet 2012 , který se bude konat 1 až 7.7.2012 v Praze, a také pro oslavy 20.výročí vzniku ČASPV.

Skladba nepřímo navazuje na dvě velmi úspěšné skladby "Na vzduchu" a "Pod vodou" , kterých jsme se zúčastnili.

Bude se cvičit se zcela novým cvičebním náčiním "kulónem" ,prvně bude půlměsíc,pak polokoule a nakonec koule o průměru 140 cm. Jistě to bude velmi zajímavé.

Skladba je určena pro děti ve věku 8 až 15 let, pro holky i kluky Základní skupinku již máme tak se přidejte.

Se skladbou se bude vystupovat na plno akci a oblastních sletů.

Bude to rok dřiny ,ale taky plno nových zážitků, poznání nových přátel a krásných míst po celé republice.

Další informace zde,v hodině nebo případně na tel 724348747

Těší se na Vás cvičitelka Alena Ježová